GOLDEN SENS X2
GOLDEN SENS X2
ژانویه 4, 2021
فروش طلایاب
فروش طلایاب
ژانویه 5, 2021
فروش گنج یاب

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب :

ابتدا باید بدانیم گنج یاب چیست و یعنی چه ؟

در واقع گنج یاب  یا فلزیاب  به دستگاهی گفته می شود که علاوه بر شناسایی فلزات مدفون شده در خاک ،  قادر است با ارزش یا بی ارزش بودن یا به عبارتی طلا یا غیر طلا بودن فلزات و ذرات داخل خاک یا دیوار و یا چاه ها را تشخیص دهد و با آن علائم هشدار دهنده به  کاوشگران متوجه کند و مکان آن را با دقت به آن فرد نمایش بدهد .

دستگاه  های گنج یاب  ،  میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک های جستجوگر خود ایجاد می‌ کنند ، زمانی که جسم های فلزی و یا طلا ،  در محدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد شدت میدان مغناطیسی دستگاه ، تغییر کرده و دستگاه گنج یاب  با این تغییرات متوجه وجود فلزات مدفون شده در زیر خاک  در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار و اطلاع و به نمایش کاوشگران می‌دهد .

هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه های گنج یاب بیشتر باشند ، عمق کشف فلز بیشتر خواهد بود . عمق کاوش توسط گنج یاب  با توجه به اندازه ، شکل  و جنس فلزات  تغییر می ‌کند ، یعنی  کمتر یا بیشتر می ‌شود .

در مرحله اول یک ردیاب یا گنج یاب ،  باید کارکرد آسان و ساده ای داشته باشد تا بتوانید به خوبی از قابلیت های آن استفاده نمایید و آن کارایی که میخواهید آن دستگاه به فرد کاوشگر بدهد .

ویژگی بعدی که زمان تهیه ردیاب یا طلایاب حرفه ای ،  باید به آن توجه نمود ، قدرت تفکیک و جدا سازی ذرات  آن است . یک طلایاب و یا فلزیاب خوب باید از قدرت تفکیک بالایی برخوردار بوده و توانایی تشخیص خوبی نصبت به فلزات با ارزش و بی ارزش  داشته باشد . توانایی حذف ذرات و دارا بودن ثبات مناسب ، از دیگر خصوصیات مهم برای یک دستگاه طلایاب و ردیاب خوب و قوی می‌ باشد

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب

دستگاه گنج یاب و یا همان  فلزیاب  ، برند ها و مدل های مختلفی دارد که بالغ بر هفت نوع است.

ما در اینجا سعی می‌کنیم به‌ صورت خلاصه شما را با برخی از آن ها آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی ، راجب به آن ها به شما دوستان گرامی بدهیم تا شما با توجه به این اطلاعات اقدام به خرید و یا حتی اقدام به فروش گنج یاب خود کنید و یا دستگاه تان را ارتقاء دهید .

فلزیاب های تفریحی (VLF)  : این دستگاه‌ های گنج یاب  کوچک بوده و دارای وزنی بسیار سبک هستند و دیسک آن‌ ها حدود 30 سانتی‌ متر می باشد . می توانند یک شی‌ء فلزی یک در یک متر را در عمق حدودی یک متری زمین پیدا و کشف  کنند . قدرت تفکیک و جدا سازی فلزات  کمی دارند و برای اشیای فلزی که سطح زمین بسیار نزدیک هستند مناسب می باشند و برای اجسامی که عمق بالایی در زمین هستند مناسب نیستند و کاوشگران ، این دستگاه را برای گنج یابی انتخاب نمی کنند و یا حتی برای این کار حتی به خرید و یا حتی فروش گنج یاب روی می آورند

فلزیاب‌ های پیشرفته(PI)  : قدرت بیشتری برای کاوش نصبت فلزیاب های تفریحی دارند ، بسیار سنگین هستند چون که  از باتری‌ های سنگین استفاده می کنند که حجم و اندازه ی آن مانند باطری موتور می باشد  .

از ضعف‌ های این نوع دستگاه های گنج یاب  نداشتن قدرت تفکیک بین آهن و سایر فلزات و نداشتن مانیتور می باشد برای همین جابجایی این دستگاه ها بسیار سخت و دشوار می باشد .

فلزیاب‌ های صنعتی : در صنایع مختلف مثل فرش ،شرکت های هواپیمایی ،  ماشین ، چوب‌ بری ، صنایع بسته ‌بندی و …  از آن‌ ها مورد استفاده قرار میگیرد .

فلزیاب‌ های  (TR)  : این دستگاه‌ ها نیز قدرت تفکیک ندارند و معمولاً برای پیدا کردن فلز های بزرگ مثل لوله‌ های آب و یا گاز  مورد استفاده قرار می‌گیرند . از دیگر معایب دستگاه تی آر سخت بودن کار با دستگاه ، گم کردن هدف و ضعف در تعیین محل دقیق فلزات مدفون شده در خاک  می باشد که به همین خاطر خرید عمومی زیادی ندارند و فروش گنج یاب  کمتری نصبت به دیگر گنج یاب ها را دارد و بیشتر در شرکت های آب و گاز خریداری می شود .

فلزیاب‌ های فرکانسی یا طلایاب ها : این نوع از دستگاه‌ ها از نوع فرکانس القایی یا جذبی با تنظیمات تفکیکی و تشخیصی و سطح و حجم ترشهولد یا تارگت ایکس می باشند .

فلزیاب‌ های مغناطیسی :

شرایط متعلق به فلزیاب مغناطیسی و فلزیاب ولتاژ القائی مانند فلزیاب پالسی (PI) ، فلزیاب (VLF) ، فلزیاب (BFO) ، فلزیاب تی ار (TR) و دستگاه‌های مغناطیس سنج از نوع مگنومتر یا مگنت و تسلا می‌ باشد که عملکرد این دسته فلزیاب ‌ها عمل تشخیص تفاوت فاز ایجاد شده از تغییرات مربوط به شرایط میدان مغناطیس در سر جستجو گر یا کوئل ، لوپ و سنسور مغناطیسی می‌ باشد و هر نوع تغییر مغناطیسی از مواد معدنی یا منابع یا تغییرات لایه‌های زمین در صحنه کار می‌تواند مانند فلزات  مورد نظر یا طلا ایجاد واکنش یا پاسخ در این سیستم‌ها ایجاد نماید و تنظیمات تشخیص فلزات در فلزیاب مغناطیسی به صورت همه فلزات (ALL METAL) و تفکیک (DISCRIMINATION) یا (DISC) می ‌باشد .

فروش گنج یاب

فروش گنج یاب

از جمله ویژگی های مهم دستگاه ها و خرید و  فروش گنج یاب :

عمق نفوذ حداقل 3 متر داشته باشد .

نشانگر متراژ داشته باشد .

سبک و کم حجم باشد تا کاوشگر بتواند به راحتی آن را به هر محیطی که میخواهد جا به جا کند .

فلزیاب حرفه ای باید تغییر فرکانس داشته باشد .

تفکیک حداقل 50% داشته باشد .

حذف ذرات را داشته باشد .

دستگاهی خریداری کنید که امتحان خود را پس داده مانند PI – VLF و …

تصویری بودن دستگاه عملکرد و عمق زنی دستگاه را زیاد میکند .

بعد از فروش گنج یاب و خریداری آن دستگاه ، برای آموزش دستگاه گنج یاب حداقل 1 ماه وقت بگذارید تا کار با آن دستگاه  را به خوبی یاد بگیرید .

متراژ های بالای 4 متر برای جنس تازه را باور نکنید .

در شرکت گنج یاب و فلزیاب پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *