IMAGER 25000
IMAGER 25000
ژانویه 16, 2021
LOCATORS X6
LOCATORS X6
ژانویه 18, 2021
LOCATORS X4

LOCATORS X4

LOCATORS X4

LOCATORS X4

LOCATORS X4

یکی ار ویژگی های مهم  این دستگاه ، هماهنگ و بالانس شدن اتوماتیک با زمین منطقه به صورت های مختلف را آن دستگاه دارا می با شد .
در ضمن توانایی کاوش در زمین های سفت و سخت ، شوره  زار آهکی ، مناطق مرطوب ، جنگل ، کوهستان و زمین های  کشاورزی ، آلوده و بحرانی  را در خود دارا می باشد .

این دستگاه  عمق کاوش 7 متری  و شعاع 180 متری را در خود دارا می باشد و به راحتی میتوان در محیط کاوش و جستجو کرد و آن دفینه و یا اجسام در زیر زمین را به راحتی پیدا کرد .
قابلیت تفکیک و جدا سازی فلزات را از هم دارد یعنی میتواند فلزات با  ارزش و بی ارزش را شناسایی کند مثلا طلا و نقره را از اهن الات و لوله هایی که در زیر خاک هستند را شناسایی کنه و به نمایش بگذارد .
قدرت تفکیک و نفوذ در اعماق بالا  را دارا می باشد .
قدرت تشخیص نقطه و عمق هدف
قابلیت شارژ با برق و Ant سیستم کارکرد می باشد .
در این سیستم قدرت شعاع و عمق افزایش یافته است .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب LOCATORS X4  استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد . به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *