LOCATORS X4
LOCATORS X4
ژانویه 17, 2021
MAGNUS POWERFUL
MAGNUS POWERFUL
ژانویه 19, 2021
LOCATORS X6

LOCATORS X6

LOCATORS X6

LOCATORS X6

LOCATORS X6

برخی از ویژگی LOCATORS X6 :

سیستم های آنتنی با بهترین روش جهت کشف فلزات و مواد معدنی طراحی شده اند . استفاده از این سیستم ها بسیار آسان و راحت میباشد .
سبک و کم حجم هستند و چون از جهت ردیابی در مناطق وسیع دارای برد نسبتا خوبی هستند یک اپراتور با تجربه میتواند در مدت رمان کوتاهی به اهداف مورد نظر خود دست یابد و از این جهت مزیت بالایی به سیستم های لوپی و دیجیتال دارند .

همچنین سایر سیستم ها توانایی ردیابی به شعاع بالا را ندارند و فقط نقطه یاب هستند .

برای اینکه در مسیر درست آموزش قرار بگبرند ، حتی الامکان سعی نمایید تمرینات اولیه خود را در محدوده عاری از موانع طبیعی مانند معادن و خاک های اهکی و سیلیسی و موانع غیر طبیعی از قبیل محا دفن زباله ها و تجمع توده های  ضایعات فلزی که در  زیر خاک مدفون شده اند انجام دهید . هرگاه از خالی بودن منطقه از موانع ذکر شده مطوئن شدید با قرار دادن نمونه های فلزی که جزو فعالیت های شما می باشد ، به طور آشکار و پنهان شروع  به تمرین نمائید .

این سیستم را میتوان برای کشف مواد معدنی و انواع فلزات در داخل شهر ها و یا بیرون شهر ها استفاده نمود و در زمینه تاسیسات ساختمانی و شهری ، راه سازی ، سد سازی، کشف آب ، قنات چاه های قدیمی و بیشترین صنایع خدماتی کاربرد داشته و از اتلاف وقت و زیان های احتمالی می کاهد .

اگر شما در حین عملیات و یا بعد از حفاری متوجه شدید که اشتباه کردید یا هدف مورد نظر را پیدا ننموده اید ، این اشتباه شما از کم کاری و کم تجربگی شما در حین تمرین می باشد ، تشخیص مرکز هدف در بین دو هدف مشکل ترین موارد کار با سیستم های فلزیاب است که با روش های ذکر شده انجام پذیر و نیاز به تمرین زیاد دارد .

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *