XL16
XL16
فوریه 11, 2021
Z8W100
Z8W100
فوریه 13, 2021
Z4W100

Z4W100

Z4W100

Z4W100

برخی از ویژگی های مدل Z4W100 عبارت اند از :

از  دستگاه  Z4W100 برای تحقیقات خاص در زیر زمین استفاده می شود .

سنسور ۴ تایی ۸۰ سانتی متر برای اسکن زیر زمین تا عمق ۱۳متر  به صورت سه بعدی به همراه لپ تاپ را دارا می باشد برای نمایش تصویر ، سنسور توئل (آنتن برای تشخیص تونل و حفره) سیستم D DV آنتن برای تبعیض فلزات و  برای تمایز بين طلا و نقره ، آهن و آلومینیوم و گیرنده S KS, یکپارچه ، هر اندازه گیری ضبط شده را به منطقه اندازه گیری شده مناسب خود ارجاع می دهد اگر دقیقا نمی دانید اندازه گیری در کجا انجام شده است .

این گنج ياب Z4W100  قادر است شما را به مکان مربوط هدایت کند .  شامل مغناطیس سنج (ردیابی فلزات فرومغناطیسی)  ، اسکن زمینی ، ایجاد نمایندگی های رنگی از زیرزمین به صورت سه بعدی و یا نمایش زنده زیر زمین ترموگراف ،  اندازه گیری اختلاف دما را دارند .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب Z4W100 استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

دستگاه فلزیاب را باید  از شرکت یا اشخاصی خریداری کنید که جا و مکان هایشان  معلوم باشد  یعنی از فردی تهیه نکنید که دارای دفتر یا فروش غیر قانونی میکنند و بعد ها  در صورت مشکل پیش آمدن برایتان جوابگو باشند و یا حتی تعمیرات لازم را برایتان  انجام دهند .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازارایران  وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *