ZOLTIX PRO 5
ZOLTIX PRO 5
فوریه 17, 2021
gold hunter
gold hunter
فوریه 19, 2021
ZW100

ZW100

ZW100 :

ZW100

ZW100

یکی از بهترین دستگاه ها ی موجود در شرکت فلزیاب پویا
کارکرد آسان و راحت .

سوپر سنسور تصویر برداری زیر زمین برای فلزات پنهان شده و حفره ها و تونل ها و غارها – دارای دو سنسور بسیار قوی و درایور هوشمند دو گانه برای تشخصيص تمام دادها و پردازش آن ها .

تصاویر اسکن شده ی فلزات و حفره ها را با وضوح تصویر دو برابر قویتر از تک سنسور میتوان دریافت کرد – محصول جدید شرکت ال جی ام الکترونیک آمریکا سال ساخت ۲۰۲۰ .

دارای دو سنسور فوق العاده پیشرفته ی هوشمند جهت تشخیص انواع خاک ها و لایه های زمین و انواع نا هماهنگی ها مجود در زیر خاک که توسط دست انسان انجام شده .

تصاویر اسکن شده را با وضوح بالا و پردازش ۳ بعدی آن در عين واحد ودر هنگام دریافت میتوانید ببینید و همزمان که حرکت میکنید میتوانید داده ها را به صورت شبیه سازی شده ببیند که اسکن لایو نامیده می شود .

عمق کاوش حداقل ۶ متر و حداکثر۴ متر قابليت کاوش در تمامی زمینها ایران از قبیل کوهستانی جنگلی و کشاورزی خيس مرطوب شوره زار آهکی و معدنی یک سال گارانتی رایگان و ۵ سال خدمات پس از فروش وخدمات ما با موفقیت شما به نحو احسنت انجام میشود .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب ارزان استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه ‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *